Крановые кондиционеры Серии VKS

Кранові кондиціонери TMS серії VKS використовуються на металургійних заводах, при виробництві чавуну та сталі, коксових заводах, виготовленні цементу, алюмінію та інших галузях промисловості. Висока температура, надмірний пил і агресивне середовище – основні характеристики таких важких галузей промисловості. Технологічні крани зазнають складних умов роботи. Таким чином, виникає необхідність захисту кабіни оператора, автоматики та електротехнічного обладнання для нормального функціонування у складних умовах роботи.
Необхідний захист кабіни крана та інших робочих зон від важкого довкілля забезпечується за допомогою спеціально розроблених систем кондиціювання та фільтрації повітря.
Охолоджувачі серії VKS призначені для будь-яких умов праці. Дизайн може бути легко змінений та оптимізований за 12 пунктами залежно від вимог клієнта.
Серія VKS має широкий та гнучкий асортимент продукції. Блоки спроектовані та виготовлені так, щоб легко працювати в діапазоні охолодження від 2,5 до 64 кВт та при температурах до +95°C.
Залежно від вимог клієнта, кондиціонери можуть виготовлятися трьох серій: моноблок, спліт-система або компактної серії.
Як холодоагенти використовуються екологічно безпечні варіанти, такі як R134a, R227ea та R236fa. Ці групи не включають хлорфторвуглеців або гідрохлорфторвуглеців. Надаються паспорти безпеки
Філософія TMS базується на новизні, технологіях та прогресі. Наш підхід полягає в комплексних рішеннях проблем кондиціювання та очищення повітря.
Кожна проблема має рішення!
Будь ласка, зв’яжіться з нами для отримання більш детальної інформації про нашу лінійку охолоджувачів VKS.
Відкрити каталог VKS.
Перейти до сайту виробника.

Відкрити каталог VKS.

Перейти на сайт виробника.

Меню