пдф

Скачати каталог фітингів під врізне кільце DIN 2353
(8.9 Мб)

ПРИНЦИП ФУНКЦІОНУВАННЯ

“B4” є високо інноваційним кільцем, з двома врізними кромками і двома еластичними ущільнювачами. Відмінно взаємозамінні з усіма типами врізних кілець, що використовуються для фітингів з конусом 24є і виготовленим згідно норм ISO 8434-1/DIN 2353.
Врізні кільця дозволяють швидко зчленовувати монтовані труби без зварювання, розвальцювання та інших трудомістких операцій, забезпечуючи максимальну простоту всій системі, що збирається.
При впливі на врізне кільце гайки, в процесі врізання, кільце деформується, упираючись зовнішньою поверхнею у відповідну частину фітинга з конусом 24є, а кромки врізні врізаються в зовнішню частину труби, утворюючи два кільцеві врізи. Перший вріз після запресування видно і виконує основну функцію, що ущільнює і скріплює. Другий вріз не видно і рівномірно розподіляє та врівноважує зусилля на всьому кільці, перешкоджає вібраціям досягти першого врізу, а так само фіксує остаточне запресування кільця на трубі при досягненні необхідного зусилля.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Фітинги з врізними кільцями B4 гарантують чудове ущільнення, незалежно від рідини, що транспортується по трубі, але за умови, що рідини не корозійні і номінальний тиск не перевищується. Фітинги з B4 виробляються двох серій і вибираються в залежності від необхідних робочих умов.

“L” – легка серія, підходить для застосування при середньому та високому робочому тиску, але не вище 315 бар.

“S” – важка серія, для суворих умов, із високим тиском (максимум 630 бар), за наявності впливу води, високих температур.
Вібрації відповідно до стандартів не впливають на функціонування фітингів, і навіть при максимальних значеннях їх характеристики залишаються абсолютно надійними.
Гайка з метричним різьбленням, як і врізне кільце, є необхідною складовою фітингів для з’єднання стиків сталевих безшовних каліброваних труб.

Меню