Конструкторська документація

Розробка конструкторської документації, виготовлення нестандартних виробів

Пропонуємо послуги з розробки конструкторської документації на нестандартні деталі, вузли та механізми відповідно до технічного завдання замовників, а також за ескізами та зразками виробів.

Нижче наведено деякі наші роботи.

Пилеподавлення

Пилопригнічення є важливим завданням у багатьох галузях промисловості. Щодо гірничодобувної галузі, наприклад, вивантаження породи з розвантажувального конвеєра штабелеукладача супроводжується інтенсивним пиловиділенням. Саме для вирішення задачі локалізації та придушення пилового стовпа в даному випадку нашою компанією була розроблена та виготовлена ​​повністю адаптована під вимоги замовника система пилоподавлення FS DCS-3000.04.4-8.

Коротко технічні характеристики: температура експлуатації від -35°С до +40°С, витрата технічної води на розпилювальному пристрої від 5 до 8 л/хв, тиск на форсунках розпилювального пристрою від 2 до 7 бар, режим роботи цілодобовий.

Система пилоподавлення складається з двох насосних станцій та колектора пилоподавлення – пристрої розпилення водяного туману. Насосні станції забезпечують оперативне заповнення бака запасу води від автоцистерни, а також подачу води на колектор пилоподавлення. Насосні станції системи пилоподавлення виконані в термоізольованих шафах, обладнані самоочисними фільтрами, пристроями обігріву та контролю температури та необхідною контрольно-регулюючою арматурою.

Кисневий блок

Використання кисню у виробничих цілях передбачає забезпечення безпосередньо перед споживачем (технологічним обладнанням) його характеристик, таких як тиск, витрата та тонкість фільтрації.

Для забезпечення високої чистоти та необхідного рівня тиску кисню перед його використанням нашою компанією було розроблено та виготовлено Блок кисню, що є компактним та надійним об’єднанням в одному вузлі фільтраційного, регулюючого та контрольного кисневого обладнання, виконане на загальній рамі.

Меню